+370 683 00 931 ; +370 620 66 633

info@stoginiuprekyba.lt

Apie stogines

Šios išskirtinio dizaino, itin tvirtos aliuminio terasos stoginės suteiks Jums galimybę mėgautis savo terasa, bet kuriuo metų laiku. Stoginių komplektą sudarančios detalės pagamintos itin kruopščiai, apgalvojant kiekvieną variantą, kurias sujungiant į bendrą gaminį gaunamas itin tvirtas produktas.

Šios klasės stoginės yra visiškai naujos plėtros variantas, apimantis daugybę klientų pageidavimų ir pastabų. Pavyzdžiui, yra galimybė gegnėse sumontuoti šviesos diodus arba halogeninius prožektorius. Šviesos lempų kabeliai yra visiškai paslėpti terasos stoginės viduje.

Sumani lietaus vandens surinkimo sistema, t. y. latakas ir visas lietvamzdis  yra integruotas priekiniuose atramos profiliuose. Kadangi apatinis lizdas turi standartizuotą sriegį, vanduo gali būti lengvai nuleidžiamas į drenažo kanalą ar net lietaus statinę. Pridedama lapų gaudyklė efektyviai apsaugo nuo didelių lapų gabalų patekimo į lataką. Tai leidžia lietui netrukdomai nubėgti, o daug laiko atimantis latakų valymas – jau praeitis.

Konstrukcija

Gaminio profiliai yra gaminami iš aukštos kokybės aliuminio, todėl paviršius yra visiškai lygus. Aliuminio stoginės profilio storis yra 3 mm storio, todėl tai vienas iš stipriausių rinkoje esančių profilių. Tai reiškia, besąlygišką tvirtumą, ilgaamžiškumą, atlaiko dideles apkrovas, neišsikraipo, nerūdija, nereikalauja jokios priežiūros atrodo estetiškai gerai ir prabangiai.

Galimos stoginių konstrukcijos spalvos: antracito (RAL 7016) ir ruda (RAL 8017). Į komplektaciją įeinanti visa furnitūra – nerūdijančio plieno, tvirtinimo ir sandarinimo plokštelės bei gumos. Stoginės priekinės atramos gali būti tvirtinamos tiesiog į žemę (betonuojant polius), prie esamos terasos grindų ar trinkelių.

Galimi stogo dangos pasirinkimai

16 mm kanalinis polikarbonatas. Tai lengva, skaidri, atspari smūgiams medžiaga, turinti apsaugą nuo UV spindulių. Dėl savo techninių savybių tai yra vienas iš stipriausių plastikų, atlaikantis didžiules apkrovas. Galimos spalvos: balta, skaidri ar bronzinė:

8-10 mm grūdintas stiklas (skaidrus ar tonuotas):

 • Markizės ir roletai

Aliuminio stoginių stiklinimas

Rėminė stiklinimo konstrukcija:

 • Rėminė sistema gali būti stumdoma ar stacionari.
 • Stumdomos sistemos gali būti 2, 3 ar 4 bėgelių, priklausomai nuo terasos ilgio.
 • Aliuminės stumdomos/stacionarios sistemos gali būti stiklinamos 4, 5, 6 mm grūdintu skaidriu ar tonuotu stiklu.
 • Stumdomos sistemos montuojamos su pasirinktais užraktais.
 • Naudojama profilių ALT 100 sistema bei papildomos sustandintos VC65 sistemos varčios puikiai tinka naudoti tarpusavyje, todėl įgalina varčių aukštį padidinti iki 2700 mm. Sistemoje taip pat galima panaudoti dvigubą stiklo paketą ar kitą užpildą iki 16 mm storio.
 • ALT 100 aliuminiai profiliai yra presuojami iš žaliavinio aliuminio ir dengiami milteliniu dažymu gamykloje.
 • Berėmė stiklinimo konstrukcija:

 • Naudojamos 3 ar 4 bėgelių sistemos, kurias sustūmus galima mėgautis atvira terasa.
 • Stiklinimui naudojamas 8 arba 10 mm grūdintas skaidrus, tonuotas ar matinis stiklas (žr. aukščiau).
 • Stiklo lakštai tvirtinami į bėgelius, sumontuotus stoginės konstrukcijos profiliuose, esančiuose viršuje ir apačioje.
 • PARAŠYKITE MUMS

  VISOS TEISĖS SAUGOMOS. 2023©